Brain Power – Centrum Rozwoju Talentów

650.00 

Aktywny poranek i zabawowe popołudnie w klimacie wakacyjnej przygody z językiem angielskim dla dzieci w kameralnych grupach podzielonych wg wieku.

  • Zabawy kreatywne, ruchowe i artystyczne NA OGRODZIE oraz w pracowni językowej. Gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami – każdy uczestnik otrzymuje plecak gratis.

 

Wszystkie zabawy i zajęcia na półkoloniach są prowadzone w j. angielskim przez doświadczone osoby z wyższym wykształceniem filologicznym, w przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób. Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana, żadne dziecko nie musi mieć jakichkolwiek obaw związanych z językiem.

Tygodniowe turnusy trwają od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Dziecko może być pod opieką od 7:0 do 17:30. Lokalizacja: ul. Hawelańska 9/77 (parter).

Terminy: wszystkie tygodnie wakacji począwszy od  26.06. do 25.08.  W zgłoszeniu proszę wskazać preferowany przez Państwa termin.

 

Posiłki – nasi podopieczni mają zapewnione wyżywienie: śniadanie, dwu-daniowe obiady z deserem przywozi firma cateringowa  – codziennie 2 obiady do wyboru. Uwzględniamy nietypowe preferencje żywieniowe i różne diety.

Cena wynosi 650 zł za jedno dziecko.  Rabaty dla rodzeństw i przy zapisie na więcej niż jeden turnus. W celu zapisania prosimy kontakt telefoniczny pod numerem: 609-583-590.

W cenę półkolonii wliczone są wszystkie materiały, wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW.

Brak w magazynie

Product details

Wiek

13-16 lat, 6-8 lat, 9-12 lat

Dzielnica

Naramowice, Piątkowo, Winogrady

Aktywny poranek i zabawowe popołudnie w klimacie inspirującej przygody z językiem angielskim dla dzieci w kameralnych grupach podzielonych według wieku.

  • Zabawy kreatywne, interaktywne, ruchowe i edukacyjne w pracowni językowej, a gdy pogoda pozwoli to również na ogrodzie. Gry, quizy, zagadki oraz konkursy z nagrodami – każdy uczestnik otrzymuje upominek gratis.
  • Wszechstronne poznawanie świata po angielsku przy pomocy ciekawych, kolorowych oraz różnorodnych rekwizytów i materiałów interaktywnych.
  • Angielski w najbardziej atrakcyjnej formie, rozwijanie umiejętności rozmawiania i słuchania. Praktyczny, żywy angielski w codziennych sytuacjach.
  • Rękodzieło (materiały wliczone w cenę) i interesujące eksperymenty.

 

Wszystkie zabawy i zajęcia na półkoloniach są prowadzone w j. angielskim przez doświadczone osoby z wyższym wykształceniem filologicznym, w przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób. Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana, żadne dziecko nie musi mieć jakichkolwiek obaw związanych z językiem

Tygodniowe turnusy trwają od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Dziecko może być pod opieką od 7:30 do 17:00.

 

Wszystkie zabawy i zajęcia są prowadzone w j. angielskim przez doświadczone osoby z wyższym wykształceniem filologicznym.
Terminy: wszystkie tygodnie wakacji począwszy od  26.06. do 25.08.  W zgłoszeniu proszę wskazać preferowany przez Państwa termin.  
Dzieci 6-8 lat

 

·     Amerykańskie i brytyjskie edukacyjne gry planszowe

·     Dookoła świata palcem po mapie

·     Jak żyją dzieci z różnych stron świata?

·     Wizyta gościa VIP – podróżnik po Ameryce Południowej / Azji / Syberii

·     BrainBox i inne gry pamięciowe

·     Arts & Crafts –  rękodzieło, dekoracje, decoupage

·       Muzyczne popołudnie z gitarą

·       Pokaz sztuczek magicznych

·       Eco-Fans – świat wokół nas oraz współczesna edukacja ekologiczna

·       Gry strategiczne i logiczne

·       LEGO®

·       Majsterkowanie i eksperymenty

Dzieci 9-12 lat

 

·     LEGO® Characters

·     Gry pamięciowe i logiczne – ćwiczenie języka i sprawności umysłowej

·     Zabawy zespołowe

·     Lego® City & Technics

·     Dookoła świata palcem po mapie

·     Sport i Hobby

·       Arts & Crafts –  rękodzieło, dekoracje

·       Amerykańskie i brytyjskie edukacyjne gry planszowe

·       BrainBox i inne gry pamięciowe

·       Pokaz sztuczek magicznych

·       Przebieranie się w kostiumy i zabawa w teatr

 

Dzieci 13-16 lat

 

·     Dookoła świata palcem po mapie

·     Amerykańskie i brytyjskie edukacyjne gry planszowe

·     Gry strategiczne – język i dobra zabawa

·     Gry pamięciowe i logiczne – ćwiczenie języka i sprawności umysłowej

·       Eco-Fans – świat wokół nas oraz współczesna edukacja ekologiczna

·       Majsterkowanie

·       Rękodzieło artystyczne

·       Przygotowanie kostiumów i zabawa w teatr

 

Posiłki – nasi podopieczni mają zapewnione wyżywienie oraz nieograniczony dostęp do kuchni z ciepłymi i zimnymi napojami, świeżymi owocami, jogurtami oraz zdrowymi przekąskami. Obfite i różnorodne śniadanie: kanapki, musli, warzywa, owoce, ciepłe napoje, soki owocowe, woda. Dwu-daniowe obiady z deserem przywozi firma cateringowa  – codziennie 2 obiady do wyboru. Podwieczorek: sałatki, kanapki, przekąski, napoje. Uwzględniamy nietypowe preferencje żywieniowe i różne diety.

Cena wynosi 650 zł za jedno dziecko.  Są przewidziane rabaty dla rodzeństw i przy zapisie na więcej niż jeden turnus. W celu zapisania prosimy kontakt telefoniczny pod numerem: 609-583-590. Potwierdzenie uczestnictwa następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki – 150 zł. . Umowę można ściągnąć klikając w ten link.

W cenę półkolonii wliczone są wszystkie materiały, wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW.

Wakacyjna przygoda z angielskim to wiedza, język i dobra zabawa. Stawiamy na rozwój umiejętności komunikacyjnych z dala od mediów i elektroniki.

Zajęcia podobne do półkolonii  oraz ciekawe, różnorodne zajęcia tematyczne dla dzieci i młodzieży z angielskiego w formie „rozrywkowej” będą odbywają się regularnie  (w tygodniu i w weekendy).  Sprawdź ofertę zajęć prowadzonych po angielsku „Discoveries & Adventures” >>>więcej…